Ratekev Fire

Forum Anime , Manga , Light Novels

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Ratekev Fire » Arhiva » RPG » ‍‍‍‍‍Valedru » Nordul » Pădurile de brumă » Admirând peisajul (free for all)

Admirând peisajul (free for all)

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

51 Re: Admirând peisajul (free for all) la data de Lun Iun 16, 2014 11:23 pm

Încep uşor uşor să mă îndepărtez de ei , nu aveam ce face în locul ăla nu era de mine . Ceea ce mă turmenta era faptul că nu eram singur în pădurea asta . Era de aşteptat să mai fie vizitată da nu locuită . Mirarea încă îl încrunta pe alucard

“—The Crimson Red Dragon dwelling within me, awaken from your dominance”
[—The Crimson Heavenly Dragon I possess within me, rise up to become a King]
“—The jet-black God of Infinity”
[—The glorious Red God of Dreams]
“[Watch over the forbidden existence we shall become that transcends the boundaries]”
“[—We shall dance like radiance within the inferno!]”

Vezi profilul utilizatorului http://ratekevfire.forumgratuit.ro

52 Re: Admirând peisajul (free for all) la data de Lun Iun 16, 2014 11:25 pm

Kenny

Nivel 2
Nivel 2
Haide sa mergem,te car eu pana acolo.Tu sa-mi spui unde e locul.Spun dupa care ii fac semn sa se urce pe mine,aveam si forta si viteza...tipic unui leopard.

Vezi profilul utilizatorului

53 Re: Admirând peisajul (free for all) la data de Mar Iun 17, 2014 12:45 am

- Nu e nici o problema, spuse Luffy. Eu cred ca voi mai ramane pe aici, voi cauta mancare. Baiatul le face din mana celor 2 companioni si lui Dracula care se indepartase deja, si intra mai adanc in padure. Inainte sa-si dea seama, ajunse intr-o parte a padurii, ce nu parea prea prietenoasa. Arborii inalti, impiedicau razele soarelui sa mai ajunga pe pamant, astfel, luminozitatea era foarte redusa. Pe masura ce inainta, intunericul il cuprinse.

No one knows what the future holds. That's why its potential is infinite.

54 Re: Admirând peisajul (free for all) la data de Dum Iul 27, 2014 10:31 am

Luffy era in lumea viselor. In acest timp, maleficul urs pe care-l adusese cu el, avea de gand sa-i faca felul acestuia. Se duse in bucataria pe care o aveau pe corabie si luase cel mai mare cutit pe care-l gasise acolo, apoi, se duse la Luffy si ii taiase gatul. Sangele incepu sa curga iar acesta, trezindu-se, ii spuse ursului ultima sa dorinta :
- Te rog sa ... sa-i ucizi si pe restul de pe corabie ... Vroia sa spuna: "sa-i cruti", dar in acel moment, nu putu sa-si aleaga corect cuvintele si muri.

No one knows what the future holds. That's why its potential is infinite.

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum